Philips BHS377/00 Пегла за косаID EK000498880
Philips BHS377/00 Пегла за косаID: EK000498880
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 2.699 ден
Philips BHS377/00 Пегла за коса Температурни услови 10 /160-230 °C Ширина на плочка 28 мм Греење елемент слој керамика Функција автоматско исклучува...
Дознај повеќе
Доставуваме веќе од 07.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
- Philips BHS377/00 Пегла за коса
- Температурни услови 10 /160-230 °C
- Ширина на плочка 28 мм
- Греење елемент слој керамика
- Функција автоматско исклучување по 60 минути
| Тип на производ | Пегла за коса |
| Бренд | Philips |
| Гаранција | 2 год. |
| Broj postavki temperature | 10 |
| Minimalna temperatura | 160 C |
| Максимална температура | 230 C |
| Време на загревање | 30 s |
| Širina ploče | 2.8 cm |
| Dužina ploče | 10 cm |
| Keramički premaz | Да |
| Технологија на јони | Не |
| Должина на кабелот | 1.8 m |
| Авотматско исклучување | Да |
| Zaključavanje temperature | Да |
| Торбичка | Не |